Krakow - credit: dimitrisvetsikas1969 Pixabay

Bernard z Montrealu jego życie jego praca

Żyj wolnym i kreatywnym życiem dzięki nauczaniu Bernarda de Montréal. Uświadom sobie wszystkie społeczne i okultystyczne wpływy, które na ciebie działają, i pożegnaj się z nimi. Następnie pójdziesz ścieżką stanu świadomości zwanego supramentalnym.

#polska #bernarddemontreal #supramental #przytomność #świadomość #telepatia #biografia #konferencje #seminaria #książki #wideo

 

Treść tej strony została napisana w języku polskim za pomocą usługi tłumaczeniowej sztucznej inteligencji (AI). Jeśli czytasz tę stronę w innym języku, tłumaczenie zostanie wykonane przez inną usługę sztucznej inteligencji (AI), więc wynik należy interpretować z rozeznaniem.

Bernard z Montrealu urodził się w Quebecu 26 lipca 1939 roku i zmarł 15 października 2003 roku w wieku 64 lat. Miał niezwykłe życie. Miał niezwykłe doświadczenie w 1969 roku, które opisał jako „fuzję” z inteligencją systemową, a więc telepatyczne połączenie mentalne z istotą światła znajdującą się daleko w galaktyce. Rodzaj objawienia, które może pozostawić wielu sceptyków, ale ilustracja jego wielkiej inteligencji w wyjaśnianiu obecnego i przyszłego stanu psychicznego człowieka przyciągnęła tysiące ludzi w ciągu 26 lat jego publicznej kariery. Tematyka jego konferencji była zróżnicowana, ale wydaje się, że były to również etapy. Zaczynając głównie od zjawiska pozaziemskiego, kontynuował ezoterykę i dekodowanie proroctw, ostrzegając przed konfabulacją i ciekawością związaną z tymi tematami. W tym samym czasie prowadził seminaria dla małych grup, nie z powodu elitarnego podejścia, ale raczej po to, aby odfiltrować osoby, które mogą być niestabilne psychicznie, a tym samym zaszkodzić jego reputacji. Po zmianie ankieterów w razie potrzeby konferencje koncentrowały się na bardzo praktycznych tematach, takich jak psychologia par i organizacja życia materialnego, ale nie odkładał na bok tematów okultystycznych związanych z wewnętrznym rozwojem Człowieka w odniesieniu do niewidzialnych światów. Kulminacją jego studiów była „psychologia ewolucyjna”, która naszym zdaniem jest ukoronowaniem jego lektury dzięki systemowej inteligencji telepatycznej. Witryny Diffusion BdM International i Bernard de Montréal poświęcone są udostępnianiu pracy tego wyjątkowego człowieka mężczyznom, aby oni również mogli odkryć, na takim czy innym poziomie, świadomość psychiczną, która prowadzi do większego pokoju, wolności, miłości i osiągnięć.

Czekając na przetłumaczenie pracy Bernarda de Montréal na twój język, możesz zapoznać się z francuską częścią (fr) strony, językiem 99% jego pracy, gdzie uzyskujesz dostęp do części pisemnej i części wideo. W części pisemnej strona zawiera tłumacza w Twoim języku autorstwa Artificial Intelligence (AI). Francuskie filmy są hostowane na kanale YouTube @PierreRiopelClone i mają napisy w języku francuskim, co pozwala na automatyczne tłumaczenie tych napisów przez YouTube. W obu przypadkach tłumaczenie to jest przybliżeniem oryginalnej treści i daje dobre wyobrażenie o treści. Słuchając tekstów filmów, skorzystasz z wibracji słów przenoszących energię ognia elektrycznego (patrz konferencja CP # 85 zatytułowana Słowa).

Jeśli chcesz pomóc w tłumaczeniu na ten język, co można zrobić za pomocą prostych narzędzi sztucznej inteligencji (AI), nawet jeśli nie znasz języka lub ćwiczysz ten język, do tłumaczenia lub czytania na głos, wyślij nam e-mail na adres, który pojawia się na dole strony, w sekcji Informacje kontaktowe.

zaktualizowano 19.06.2024

Retour en haut